o nas

Sklep z tkaninami Warszawa o nas

Sklep z tkaninami Warszawa O nas

Stacjonarny sklep z tkaninami i artykułami pasmanteryjnymi znajduje się w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy. Sprzedajemy wszystko czego potrzebujesz do szycia.

Nasza firma powstała z pasji tworzenia, z niepohamowanej potrzeby kreacji, z miłości do szycia i zauroczenia wielobarwnymi, nietuzinkowymi tkaninami. Nasz sklep z tkaninami i artykułami do szycia, to miejsce pełne kolorów, wzorów i inspiracji. To wielobarwna, uderzająca kolorem rzeczywistość, którą można przenieść do swojej rzeczywistości, do swojego domu… za pomocą zasłon, pościeli, ręczników, narzut, dodatków dla dzieci. Nasz sklep z tkaninami to miejsce, w którym każda tkanina jawi się jak odrębne dzieło sztuki, tkaniny bawełniane jak słoneczniki Van Gogha, a całość jako swoista galeria nieograniczonych możliwości wyboru. Przyjdź i przekonaj się sam.

Stacjonarny sklep z tkaninami i artykułami pasmanteryjnymi znajduje się w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy. Sprzedajemy wszystko czego potrzebujesz do szycia.

Nie ograniczamy Twojej kreatywności, u nas znajdziesz wszystkie niezbędne materiały do szycia! Nasza firma powstała z pasji tworzenia, z niepohamowanej potrzeby kreacji, z miłości do szycia i zauroczenia wielobarwnymi, nietuzinkowymi tkaninami. Przychodząc do naszego sklepu z tkaninami zawsze możesz liczyć na wsparcie oraz miłą i profesjonalną obsługę! Oddajemy w Twoje ręce cały nasz asortyment i zapraszamy do kontaktu!
Nasz sklep z tkaninami i artykułami do szycia, to miejsce pełne kolorów, wzorów i inspiracji. To wielobarwny, uderzający kolorem świat, który możesz przenieść do swojej rzeczywistości, do swojego domu… tkaniny obrusowe, materiały na zasłony, tkaniny pościelowe, ręczniki, narzuty, dodatki dla dzieci – tu znajdziesz wszystko! Przyjdź i przekonaj się sam.

Sklep z tkaninami Warszawa – tkaniny na metry do dowolnego zastosowania, idealne do szycia i dowolnych kreacji. W naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, znajdziesz tkaniny bawełniane najlepszych polskich producentów. Nasze tkaniny doskonale nadają się do szycia każdego projektu. Wszystkie tkaniny dziecięce posiadają certyfikat bezpieczeństwa Standard 100 by OEKO-TEX. Między innymi posiadamy certyfikowane tkaniny bawełniane gładkie i wzorzyste, kolorowe polary dla dzieci, muśliny i double gauze, a także najmilszy na rynku materiał minky, doskonały na artykuły dla dziecka.

Materiały świąteczne – tkaniny świąteczne i dekoracyjne na każdą okazję! W naszym sklepie z tkaninami znajdziesz bawełnę we wzory świąteczne, motywy wielkanocne i bożonarodzeniowe, walentynki i inne radosne okazje. Podaj informację o nadchodzącej uroczystości a my dobierzemy i przedstawimy pasujące materiały!

Nasze tkaniny gotowe są na każde wyzwanie. Świetnie nadają się do patchworku, rękodzieła, szycia zasłon, pościeli, kocyków, artykułów dekoracyjnych i ogrodowych (tkanina wodoodporna, leżakowa), zabawek i wielu innych projektów. Tkaniny na metry w przystępnych cenach – nie ma żadnych ograniczeń! Oferujemy takie bogactwo tkanin, dzięki którym można puścić wodze fantazji i realizować własne, nawet najbardziej wyszukane pomysły, których przeznaczenie, forma i kolor to kwestia wyobraźni i gustu.

Sklep z tkaninami Warszawa
Sklep Internetowy