Pasmanteria

Sklep z tkaninami pasmanteria

Sklep z tkaninami pasmanteria

pasmanteria

Wyroby pasmanteryjne

W naszym sklepie pasmanteryjnym w Warszawie oferujemy różne grupy wyrobów pasmanteryjnych, prezentuje szeroką gamę akcesoriów i produktów do wyboru Klienta. Grupa artykułów pasmanteryjnych łączy wyroby wykonane z włókien, nici i tkanin, elementy ozdobne i dekoracyjne, artykuły wspomagające do szycia, tkania, haftowania i szydełkowania. Ponad 200+ rodzajów wyrobów pasmanteryjnych przeznaczonych jest do dekoracji wnętrz i ubrań, szycia i rękodzieła. Asortyment pasmanterii w naszym sklepie jest mocno zróżnicowany: tu znajdziesz nici do szycia, muliny, paski, taśmy, zamki błyskawiczne i inne zapięcia, igły, sznurki, tiule, koronki, i, oczywiście ogromny wybór tkanin na każdą okazję. Posiadamy w sprzedaży nici sztuczne naturalne, bielone lub barwione.

Pasmanteria w Warszawie

W naszym sklepie pasmanteryjnym kupisz igły, dodatki, guziki, aplikacje, tasiemki, koronki, wstążki, sznurki, inkrustacje, gumki, igły do szycia ręcznego, igły do maszyn do szycia, igły do haftu, nici do szycia, muliny, nici do haftu. Pojęcie “pasmanteria” obejmuje szeroką grupę towarów i materiałów włóknistych przeznaczonych do wykańczania odzieży, bielizny, tekstyliów domowych, rękodzieła. Artykuły pasmanteryjne muszą mieć różne właściwości konsumenckie w zależności od przeznaczenia. Nasze taśmy wykończeniowe i nici są wytrzymałe i niezawodne w działaniu, mają mocny kolor. W przypadku ozdobnych tasiemek i koronek szczególne znaczenie mają właściwości estetyczne, które nasze produkty zapewniają w 100% – przyjdź i sprawdź!

Taśma kupić w Warszawie – nasza pasmanteria

Do wyrobów pasmanteryjnych taśmowych zaliczamy różne taśmy, wstążki i sznurki które są wąskimi paskami tkaniny posiadającymi podłużne i poprzeczne wątki i obrobione lub surowe krawędzi (w zależności od rodzaju i przeznaczenia tasiemki). Asortyment naszej pasmanterii w Warszawie jest niezwykle zróżnicowany, osiąga się to poprzez zastosowanie w produkcji różnych włókien, przędz i nici, splotów i wykończeń. Taśmy wykonane są z nici sztucznych i syntetycznych; jedwabiu sztucznego; oferujemy przędzę bawełnianą, aksamit, lureks, szyfon, tiul (metanit, ałunit, włókna metalizowane).

polar plus dla dzieci
Sklep internetowy - sklepantex.pl
Sklep z tkaninami Warszawa
Sklep internetowy - bawelna-tkaniny.pl