Sklep z tkaninami Warszawa galeria

Sklep z tkaninami Warszawa galeria

Oferujemy bogaty wybór tkanin bawełnianych, artykułów pasmanteryjnych i pościelowych. Nasza specjalizacja to bezpieczne tkaniny i materiały dziecięce najwyższej jakości. Długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób zaaranżować wnętrze, aby wyeksponować każdą tkaninę i każdy wzór oraz przedstawić nasz asortyment w całej swojej postaci. Nasz stacjonarny sklep z tkaninami w Warszawie to 100 m2 powierzchni, więc gwarantujemy bezpieczne i przyjemne zakupy nawet w czasie pandemii. Zajrzyj do naszego wielobarwnego, uderzającego kolorem świata, który możesz przenieść do swojej rzeczywistości, do swojego domu! W naszym sklepie każda tkanina prezentuje się jako odrębne dzieło sztuki, tkaniny bawełniane jak słoneczniki Van Gogha, a całość jako swoista galeria nieograniczonych możliwości wyboru. Przekonaj się sam, obejrzyj galerie zdjęć z naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie!

Oferujemy bogatą gamę materiałów o zróżnicowanej gramaturze, kolorach i wzorach oraz przeznaczeniu. U nas znajdziesz tkaniny ubraniowe, tkaniny pościelowe i dekoracyjne – materiały na zasłonyOferujemy także materiały dziecięce, tkaniny ogrodowe – z nich uszyjesz trwałe markizy i leżaki. Ponadto, przedstawiamy różnego rodzaju tkaniny obiciowe i sztuczne wypełnienia (watolina, kulka silikonowa), tkaniny szlachetne oraz wszelkie materiały do szycia. Elastyczna dzianina, bawełna w unikatowe wzory i oryginalne motywy, aksamit bawełniany w modnych odcieniach butelkowej zieleni i brudnego różu, tiul dekoracyjny i ubraniowy, minky i polary, muślin, adamaszek i satyna bawełniana, a może welur odzieżowy? Nasz stacjonarny sklep z tkaninami w samym centrum Warszawy oferuje szeroki asortyment materiałów pozwalających stworzyć efektowne dodatki do domu (zasłony, poszewki, obrusy), wyjątkowe artykuły pościelowe i dziecięce, odzież oraz inne projekty.

TKANINY NA METRY – DETAL I HURT

Nasz stacjonarny sklep z tkaninami w Warszawie umożliwia wygodny i szybki zakup tkanin. Nasze materiały sprzedawane na metry bieżące wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjną ceną. Przy większych zakupach obowiązują ceny hurtowe. Nie jesteś pewien, jaka tkanina spełni Twoje oczekiwania? Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą! Mamy pewność, że z naszą pomocą wybierzesz najlepszy produkt!
Sklep z tkaninami Warszawa
Sklep internetowy - bawelna-tkaniny.pl