Sukno

Sklep z tkaninami sukno

Sklep z tkaninami sukno

sukno

Sukno

Sukno konferencyjne to inaczej tkanina poliestrowa o szerokości 150 cm i gramaturze 550 gms/m2 Sukno poliestrowe idealnie sprawdzi się na okrycie wierzchnie, chroniąc od deszczu i wiatru. Materiał znajdzie swoje zastosowanie jako tkanina na stoły bilardowe oraz na stoły konferencyjne.

Tkanina jest odporna na uszkodzenia i rekomendowana przez miłośników bilardu, ponieważ jej gramatura ma wpływ na szybkość toczenia kul. Taki rodzaj materiału zapewnia najlepsze warunki do rozgrywek. Sukno jest niezwykle trwałe i odporne na zabrudzenia, co za tym idzie jest łatwe w praniu i utrzymywaniu jego właściwości. Materiał nie gniecie się oraz nie absorbuje wody. W naszej ofercie posiadamy takie kolory jak: ciemny zielony, szary, granatowy, czerwony i czarny. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych kolorów.

Sukno konferencyjne

Najczęściej stoły do gier, takich jak poker czy bilard, przykrywane są tkaniną sukno bilardowe, inaczej znane, jako sukno konferencyjne. Wytrzymała, miękka, gładka i gęsta tkanina, która pokrywa stoły, dobrze spełnia swoje podstawowe funkcje. Jeśli chodzi o jakość, ważna jest również cena. W naszym sklepie oferujemy sukno w stałych cenach, sprzedawane na metry. Tkanina na stoły bilardowe powinna być najwyższej jakości, spełniając nie tylko funkcję techniczną, ale również dekoracyjną. Zapewniamy tę jakość przy niezmiennie niskiej cenie za metr.

Sukno bilardowe

W tej kategorii znajdziesz sukno bilardowe, pokera, stołów konferencyjnych i brydżowych. Ta tkanina poliestrowa, która znalazła swoje stałe zastosowanie na stołach konferencyjnych i stołach do gier, dostępna jest w niskich cenach hurtowych i detalicznych na metry. Jest to wytrzymały materiał, odporny na plamy i zagniecenia, zachowującym elegancki wygląd. Warto wiedzieć, że sukno jest tkaniną drapaną, dzięki czemu materiał zachowuje wyjątkową miękkość, gładkość i wysoką wytrzymałość. Oferujemy wysoką jakość w niskiej cenie już od 1 metra.

Sukno konferencyjne – jak dbać?

Do codziennej pielęgnacji wystarczy miękka, sucha lub lekko wilgotna ściereczka. Powierzchnię należy przecierać zamaszystymi ruchami, a po czyszczeniu na mokro wytrzeć ją do sucha, w celu uniknięcia zacieków. Do usuwania brudnego sukna można również użyć specjalnych szczotek lub band, przy czym warto zaznaczyć, że usuną one brud tylko z wierzchu. W celi pozbycia się zabrudzeń z głębszych warstw materiału, należy sięgnąć po szczotkę elektrostatyczną.

polar plus dla dzieci
Sklep internetowy - sklepantex.pl
Sklep z tkaninami Warszawa
Sklep internetowy - bawelna-tkaniny.pl