Podszewka

Sklep z tkaninami podszewka

Sklep z tkaninami podszewka

podszewka

Podszewka acetatowa

Podszewka acetatowa jest wykonana z naturalnych celulozowych włókien inaczej zwanych jedwabiem podszewkowym. Największą zaletą jest przepuszczanie powietrza, co gwarantuje komfort jej użytkowania. Tkanina została zbadana przez niezależny instytut potwierdzający jej niepodważalną jakość.

Bardzo dobrze chłonie wilgoć, nie przykleja się do ciała. Podszewka posiada charakterystyczny delikatny połysk przez co świetnie sprawdzi się przy wykończeniu marynarek, płaszczy czy kurtek.
Doskonale sprawdzi się także jako wkład do torebek lub pod sukienki i spódnice.
Poza tym podszewka jest przyjemnie miękka dla skóry i nie elektryzuje się statycznie.
Materiał z powodzeniem może służyć również do dekoracji, tworzenia ozdób okazjonalnych lub oprawy stołu na wyjątkowe uroczystości jak i wykończenia bukietów.
Ze względu na niski koszt zakupu warto pozwolić sobie na eksperymenty i nie ograniczać wyobraźni, efekt może być zaskakujący.
Opisując materiał jakim jest podszewka acetatowa można ją określić słowami: blask kobiecości.
Kreacje z tego typu tkaniny idealnie nadają się dla kobiet delikatnych i jednocześnie ceniących dobre wysublimowane tkaniny.
Dlatego nowoczesny i minimalistyczny design idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Podszewka będzie zatem świetnym wyborem dla osób, które oczekują od garderoby przede wszystkim wygody i nienagannego wyglądu.

Jak dbać o podszewkę?

Podszewkę acetatową można prać ręcznie w temperaturze 40 stopni Celsjusza.
Jest łatwiejsza w pielęgnacji od wiskozy.

polar plus dla dzieci
Sklep internetowy - sklepantex.pl
Sklep z tkaninami Warszawa
Sklep internetowy - bawelna-tkaniny.pl