Tkaniny leżakowe

Sklep z tkaninami tkaniny leżakowe

Sklep z tkaninami tkaniny leżakowe

Sklep z tkaninami Warszawa oferta
sklep z tkaninami

Tkanina leżakowa

Tkanina leżakowa charakteryzuje się wysokim poziomem wytrzymałości, jest odporna na przetarcia i z powodzeniem znosi duże obciążenie.
W naszym asortymencie posiadamy tkaniny leżakowe dedykowane na obszycie leżaków, krzeseł turystycznych utrzymane w żywych, radosnych barwach, które doskonale oddają letni nastrój relaksu.
Idealnie nadaje się również do parawanów, hamaków, łóżek polowych. Dzięki niewidocznemu powleczeniu poliuretanu tkanina jest odporna na działanie wody i łatwa do czyszczenia.
Wybierając tkaninę leżakową warto pamiętać aby kierować się nie jej wyglądem lecz jakością i trwałością. Zły dobór tkaniny w konsekwencji wraz z końcem lata spowoduje, że leżak skończy swój żywot. Przez co jego użytkownik chcąc cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu, zobligowany będzie do zakupu nowego.

Znajdą się tutaj wzory kwiatowe, w paski, które z powodzeniem można wykorzystać do stworzenia wygodnych dodatków do ogrodów, na taras czy na plażę.
Doskonale się sprawdzi również na huśtawkę, parasol plażowy, torby plażowe i jako ozdoba w formie podkładki pod talerze. Często jest spotykana w formie rolet i markiz.
Zastosowań tej mocnej i efektownej tkaniny jest dużo więcej. Wszystko zależy od wyobraźni posiadacza tkaniny leżakowej.

Jak dbać o tkaninę leżakową?

Tkaninę leżakową należy prać chemicznie lub w pralce automatycznej w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza. Wirowanie nie jest zalecane jak również stosowanie wybielaczy.
Materiał prasujemy żelazkiem dobierając temperaturę nie przekraczającą 110 stopni Celsjusza, lecz niektóre mogą wymagać większej do 220 stopni Celsjusza.

polar plus dla dzieci
Sklep internetowy - sklepantex.pl
Sklep z tkaninami Warszawa
Sklep internetowy - bawelna-tkaniny.pl