Sklep
KATARZYNA

Skontaktuj się - 22 831-25-37

O nas Tkaniny Warszawa

O nas Tkaniny Warszawa

Sklep z tkaninami i artykułami pasmanteryjnymi. Sprzedajemy wszystko czego potrzebujesz, aby szyć.

O nas Tkaniny Warszawa

Nasza firma powstała z pasji tworzenia, z niepochamowanej potrzeby kreacji, z miłości do szycia i zauroczenia wielobarwnymi, nietuzinkowymi tkaninami. Nasz sklep z tkaninami i artykułami do szycia, to miejsce pełne kolorów, wzorów i inspiracji. To wielobarwna, uderzająca kolorem rzeczywistość, którą można przenieść do swojej rzeczywistości, do swojego domu… za pomocą zasłon, pościeli, ręczników, narzut, dodatków dla dzieci. Nasz sklep z tkaninami to miejsce, w którym każda tkanina jawi się jak odrębne dzieło sztuki, tkaniny bawełniane jak słoneczniki Van Gogha, a całość jako swoista galeria nieograniczonych możliwości wyboru. Przyjdź i przekonaj się sam.

 

Tkaniny bawełniane do dowolnego zastosowania, idealne do szycia.

W naszym sklepie stacjonarnym z tkaninami, znajdą Państwo tkaniny bawełniane najlepszych Polskich producentów. Tkaniny doskonałe do szycia każdego projektu, które sami dla Was przetestowaliśmy w swoim warsztacie. Tkaniny bawełniane, bawełna wzorzysta, kolorowe polary dla dzieci, a także najmilszy na rynku materiał minky, doskonały na artykuły dla dziecka.

Nasze tkaniny gotowe są na każde wyzwanie.  Świetnie nadają się do patchworku, rękodzieła, szycia poduszek, pościeli, kocyków, artykułów dekoracyjnych, zabawek i wielu innych projektów. Tkaniny nas nie ograniczają. Oferujemy takie bogactwo tkanin, dzięki którym można puścić wodze fantazji i realizować własne, nawet najbardziej wyszukane pomysły, których przeznaczenie, forma i kolor to kwestia wyobraźni.